NOWE LOGO

W czerwcu będziemy świętować 10 urodziny firmy. Z tej okazji szykujemy odświeżenie marki.

Przyjdzie jeszcze czas na wspomnienia, ale już dzisiaj chcemy się z Wami podzielić tym, że mamy nowe logo, które pojawiło się na naszych ziołowych puszkach. Zmiana w nazwie zapowiada kierunek, który obieramy na najbliższe lata. Domyślacie się nad czym pracujemy? Czy jest tu ktoś, kto jeszcze pamięta pierwsze logo ze zdjęcia?

Każdy rysunek, który pojawił się na naszych lawendowych produktach jest mojego autorstwa. Tym razem również. Ponieważ zmieniliśmy trochę kierunek firmy, do lawendy w logo dołączają inne ziółka. Poznajecie je?

Za każdym razem kiedy maluję nowe tło do etykiety stresuje się tym, jak odbierzecie ostateczny efekt. To jak wyglądają nasze produkty to moje decyzje. Od zawsze lubiłam tworzyć, ale od zawsze też wydawało mi się, że nie mam wystarczającego „talentu plastycznego” żeby zająć się tym zawodowo. Z 40stką pukającą do drzwi (oprócz 10 lat firmy, będę świętować w tym roku swoje 40 urodziny) nie mogę uwierzyć, że to przekonanie wciąż ze mną jest. Przecież okazało się, że przy prowadzeniu własnej firmy mój tzw. „talent plastyczny” ma ułamkowe znaczenie. Jeżeli tylko chcę, mogę zaprojektować własną etykietę, a potem znaleźć graficzkę Ewę, która pięknie przeniesie mi to wszystko z papieru i z mojej głowy na komputer, w wersję do druku. A oceniać będziecie to Wy, nasi klienci, swoimi decyzjami zakupowymi. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa dotyczące produktów, które usłyszeliśmy od Was przez te lata.

10 lat to fajny czas na podsumowania, ale też na odkurzenie kilku zapomnianych projektów. Chcemy podzielić się z Wami kulisami prowadzenia firmy. Robimy pierwszy krok. Po czterech latach ciszy wracam do prowadzenia bloga. Media społecznościowe zawładnęły naszą komunikacją z Wami, chcemy to trochę zmienić na dłuższe formy wypowiedzi. W zupełnie innym kontekście, bo z pomocą współpracowników, więc szansa na powodzenie tego projektu znacznie wzrasta. Trzymajcie kciuki.

Już wkrótce zaprosimy Was do wspólnego świętowania 10 urodzin naszej firmy.

Dzięki, że z nami jesteście!

Ula z Dworzyska

Preloader
Akceptuję regulamin i politykę prywatności *

Aby wysłać list, należy poprawnie wypełnić zaznaczone pola.

Preloader