O produktach

lawendowa herbata działanie

herbata lawendowa działanie

W oparciu o doświadczenie zdobyte przy uprawie lawendy tworzymy mieszanki ziołowe, kosmetyki i dekoracje na jej bazie. Mieszkamy i pracujemy blisko natury i tę bliskość chcemy przekazywać w naszych produktach. Staramy się tworzyć produkty świadomie i odpowiedzialnie. Dbamy o ich jakość, użyteczność, stronę estetyczną i ekologiczną. W pracy szukamy równowagi, takiej gdzie to, co tworzymy zaspokaja potrzeby ludzi na każdym etapie, nasze, dostawców i współpracowników oraz klientów. Większość naszej produkcji odbywa się ręcznie, lokalnie na Podlasiu. Pracujemy na dobrej jakości surowcach z całego świata. Rozmyślamy, szukamy, czytamy aby ulepszać to co tworzymy. Chętnie rozmawiamy i słuchamy opinii, więc zagadujcie, pytajcie i opowiadajcie śmiało.

Więcej szczegółów odnośnie produktów znajduje się w sklepie. Do poczytania o zapleczu i kulisach naszej pracy zapraszamy na blog oraz do mediów społecznościowych.

herbata lawendowa działanie

lawendowe kosmetyki

Lawenda

Właściwości lawendy zachwyciły nas tak bardzo, że zmieniły kierunek naszego zawodowego życia. Zamiast na turystyce skupiliśmy się na tworzeniu mieszanek ziołowych i kosmetyków z lawendą. Więcej o jej właściwościach i uprawie piszemy na blogu.

Przycisk czytaj więcej
lawendowe kosmetyki

Produkty

Mieszanki ziołowe, kosmetyki i zapachy, to produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Za każdym kryje się jakaś opowieść, czasem przygoda. Opisujemy je na blogu.

Przycisk czytaj więcej
lawendowe kosmetyki

Przepisy

Zastosowanie lawendy jest bardzo szerokie. Od wyciszającego, odprężającego zapachu, przez oczyszczające właściwości kosmetyczne, po ciekawy dodatek w kuchni. Pomysłami i przepisami z użyciem lawendy dzielimy się na blogu.

Przycisk czytaj więcej
Preloader
Akceptuję regulamin i politykę prywatności *

Aby wysłać list, należy poprawnie wypełnić zaznaczone pola.

Preloader